SEO Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Arama Motoru Optimizasyonu :

SEO kelimesinin İngilizce karşılığı Search Engine Optimization veya Search Engine Optimizer, Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Site veya sayfanız için yaptığınız her türlü arama motoru uygunluk çalışmasına ” arama motoru optimizasyonu ” denir.

Diğer bir açıklama ile site veya sayfalarınızın Arama Motorları tarafından daha kolay bulunup indekslenmesi ve Arama Sonuç Sayfalarında üst sıralarda çıkmasını sağlamak amacıyla site veya sayfalarınıza uygulanan işlemlerdir. Sitenizin içeriği ne kadar iyi olursa olsun, kişiler tarafından ziyaret edilmiyorsa hiç bir anlamı yoktur.

Google , Yahoo , başta olmak üzere bir çok popüler arama motorlarında sizi ilgilendiren kelimelerde üstte çıkmanızı sağlayacak optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.İşlem sonrası siteniz tarafımızdan takibe alınmaktadır.

 

Avantajları :

1. Siteniz daha kısa sürede arama sonuçlarında görünür
2. Anahtar kelimenize göre aramalarda başarı oranı yüksekdir

 

Arama Motoru Sıralamanızı Yükseltin

Sitenizin PageRank (PR) artırın
Sitenize daha fazla ziyaretçi alın

 

Profil Linkler:

Bu paket ile Sizin siteniz için bir profil oluştururuz ve binlerce farklı foruma sizin profilinizle ve anahtar kelimenizle , sitenize giden bir bağlantı ekleriz . Bu bağlantılar, kalıcıdır ve biz bunları asla silmeyiz .

 

Konu Linkler:

Biz web sitenizin içeriği ile ilgili forumlar ve bloglar buluruz. Biz bu sayfalara Yorum ekleriz ve web sitenize giden  bir bağlantı oluştururuz. Bu bağlantılar, kalıcıdır  ve biz bunları asla silmeyiz. Bu Yorumlar ve Bağlantılar çok etkilidir ve arama motorları için çok doğal bir görünüm verir.