Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

Sağda bulunan menuden bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 Sıkca Sorulan Sorular ve Cevapları

 • Sık Sorulan Sorular ve Cevapları
 • Ücretler yıllıkmı aylıkmı ?

  Ücretler Yıllık olarak ödenir. Yenileme yapılmayacaksa herhangi bir ücret ödemeden iptap olur

 • Destek Varmı ve nasıl işliyor ?

  Evet 7/24 Desteğimiz bizden site almış  müşterilerimize var.

  Müşterimiz olduğunuz zaman, email adresimizin haricinde size vereceğimiz özel telefon numarasından destek ve yardım almanız mümkün.

 • Ücretiniz Neden Çok Ucuz ?

  Ücretlerimizin çok ucuz olduğu doğru. Aynı hizmeti çok pahalı ve uçuk fiyatlara satma taraftarı değiliz bu nedenle ücretlerimizi ihtiyacınıza göre belirledik ve ihtiyacınız olmayan hizmetler için ücret ödemenizi engelledik.

   

 • Sunucularınız Güvenlimi ?

  Sitenizi barındıracağımız sunucular Türkiyede ve Türkiyenin önde gelen sunucu firmalarının veri merkezlerinde barındırılmaktadır. Bu nedenle güvenlik konusu için endişe etmeyiniz.

 • SSL Sertifikası Çok Gereklimi ?

   

  SSL Standart olarak websitenize yüklenmektedir. Sitenizde Sanal pos, kredi kartı ile satış yapılacaksa ozaman sanal pos ve kredikartı hizmeti veren kuruluş tarafından SSL sertifikası kullanma zorunluluğu vardır . SSL sertifikası sitenize tarafımızdan yüklenir ve kullanıma açılır. Amacı, Sayfaları şifreler ve Kredi kartı, özel bilgilerini giren müşterileri, bilgilerinin çalınmasına karşi 3.kişiler e karşı korur.

  SSL sertifikası ile ilgili internette arama yaptığınızda çok sayıda bilgi edinebilirsiniz

 • XML Ürün Entegrasyonu Nedir

  XML ile Tedarikci firmanıza ait ürünlerinizi saniyeler içerisinde sitenize eklenir ve fiyatları ve stok bilgisi sürekli güncellenir.

  XML Yapısı ve ücretlendirmesi firmasına göre değiştiği için dilerseniz daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz