Eticaret Hizmetini ulaşılamaz bir hayal olmakdan çıkardık

<< Lütfen alt kısımları okuyunuz >>

Ekonomik fiyat politikamızla küçük ve orta ölçekli işletmelere en ideal çözümleri sunmakdayız. Kullanmadığınız özellikler için yüksek ücretler ödemeyin.

Sizin için hangi paket uygun olduğunu bilemediyseniz bizi arayın yardımcı olalım

ihtiyacınıza ve bütcenize göre paket seçin

Paketleri inceleyin  BURADAN

Ve en Kullanışlı E-Ticaret Sistemi ile ihtiyacınza göre paket alabiliyorsunuz.ihtiyacınız olmayan eklentiler için gereksiz paralar ödemeyin. Başlangıç paketi 118 TL. ihtiyanız yükseldikce paketi fark ödeyerek yükseltme imkanı.
Sizde hemen başlayın hosting dahil avantajından yararlanın.

Ucuz denilince akıla gelen bir çok soru ouyor haliyle. Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme Lütfen Okuyun:
E-Ticaret sistemi Türkiyenin önde gelen Domain Satıcı ve Hosting Barındırma Firmalarının Sunucularında Barınmaktadır ve Güvenli Altyapılarla Host Edilmektedir. SSL Sertifikası websitenize (www.sizinsiteniz.com ) adresinize özel olarak tanımlanır ve Heryerde olduğu gibi bizde de ek ücrete tabidir. Bazı paketlerimizde SSL sertifikası dahil edilmiştir.
Bizden alacağınız E-Ticaret paketinde ( Eticaret Sitenizde ) müşterileriniz kredi kartı ile ödeme kullanacaksa SSL Eklenmesi zorunludur. Müşterileriniz kredi kartı ile ödeme yapmıyacaksa sadece banka havalesi,kapıda ödeme gibi ödeme metodları kullanılacaksa SSL Güvenlik sertifikası zorunluluğu yok.

 

[easy-pricing-table id=”302″]