Tüm Özellikler İçinde E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Sanal Mağaza | Aynı Gün Teslim E-Ticaret Sitesi

İhtiyacınız olan bütün eklentileri içinde bulunduran e-ticaret paketleri. Güçlü Seo Yapısı ile en önemli faktör sizin para kazanmak için işinize odaklanmanız.Ön yüz ve arka yüz tasarımı ve modülleri olabildiğince basit ve kullanışlı. İster onlarca personelden oluşan profesyonel bir ekip olun, veya tek başına çalışan biri, e-ticaret paketleriyle dilediğiniz bütün özelliklere tek seferde kavuşun. Çok uygun fiyatlara size ve işinize özel bir önyüz tasarımına sahip olarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Yönetim konusunda yardıma ve desteğe ihtiyacınız olduğunda biz buradayız. Paketlerimizden birini aldığınızda ücretsiz teknik destek hakkına kavuşursunuz. Daha fazlasını da talep edebilirsiniz ve yine uygun fiyatla tecrübelerimizle size hizmet vermek görevimiz.

Profesyonel Şablonlar

E-Ticaret Sitenizde iş konseptinize uygun Şablon Temin edebilme imkanı.

7 Marka Sanal Pos

(Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf) sanal POS’una kolayca sahip olun

XML Entegrasyonlar

Sizde Tedarikcinizin 1000 lerce ürününü Zahmetsizce dakikalar içinde sitenize ekleyin ve hergün güncelleyin

Sınırsız Ürün Kategori ve Özellik Ekleme

Dilediğiniz kadar kategori ve ürünü sisteme ekleyebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz ürün özelliklerini de kendiniz tanımlayabilirsiniz.

Uygun Fiyat

Yüksek kodlama kalitesi ve dizayn seçeneklerine kıyasla rakiplerinden çok daha düşük fiyat.
Sizin de bir sanal mağazanız olsun! Kolay Kullanım ve Yönetim Paneli Anahtar Teslim E-ticaret Sitesi Ücretsiz Destek Alma Yeni teknolojisi ve kolay kullanımı ile eticaret sitenizin yönetimini hızlı ve basit bir şekilde boşa zaman harcamadan yapabilirsiniz. Barındırma, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere sunulmaktadır. Teknik Destek birimimizden telefon veya mail ile yardım alabilirsiniz.