KULLANICI DOSTU

E-Ticaret nedir ?Gereksiz  kod bulundurmayan, işlevsel, yüksek güçteki sunucularımızda çalışan hızlı bir sistem. Bir e-ticaret sisteminde bulunması gereken tüm özellikler ile ,  dilediğiniz özellikleri kullanma imkanını vermekte. Kullanım kolaylığı üzerine oturtulan, ürünleriniz için ideal bir eticaret sistemi.

İŞLEVSEL VE KOLAY YÖNETİM PANELİ
E-ticaret sistemi, kullanımı  kolay bir yönetim paneli sistemi sunmakta. Sistemin tüm ayarlarını bu sistem üzerinden yapabilir ve istediğiniz  zaman değiştirebilirsiniz. Ürün ekleme, güncelleme işlemleri oldukça basit , ayrıca toplu ürün güncelleme, birden fazla ürünün aynı anda stok, fiyat ve içeriğini güncelleme gibi modülleri bulunmaktadır. Ayrıca gelişmiş özellikleri ile üye yönetimi, e-bülten gönderimi gibi modülleride içinde barındırmaktadır.

SON WEB TEKNOLOJİLERİNE UYGUN

E-ticaret sistemi ve hazırlanan tasarımlar, W3 ve CSS standartlarına uygun bu bağlamda kullanıcı dostu bir sistemdir. Sistemi ağırlaştırabilecek hiçbir eklenti kullanılmadan, görsellik ön plana çıkartılmış ve kullanıcılara rahat bir online alışveriş imkanı sağlanmıştır. Tamamen güncellenebilir bannerları ile ürünlerinizi farklılaştırabilir ve kullanıcılarınıza sunabilirsiniz.

ARAMA MOTORU UYUMLU

E-ticaret siteniz  zamanla arama motorlarında üst sıralarda yer alacaktır. Tam arama motoru optimizasyonu bulunan sistem dinamik ve otomatik link oluşturma özelliğine ve dinamik sitemap (siteharitası) eklentisine sahiptir. Ayrıca ürüne özel anahtar kelimler belirleme özelliğide mevcuttur. Bunlara paralel öncelikle Google’da olmak üzere, arama motorlarında gözle görülür bir başarı yakalayacaksınız.

 

SÜREKLİ GELİŞEN
E-ticaret sistemi gelişen web teknolojilerini takip eder ve kendisini daima yeniler.

 

E-Ticaret
Yüzyılın buluşu internetin hayatımızı değiştirirken ticarete ve iş hayatına yeni bir boyut katması kaçınılmazdı. Ticaret ve iş dünyası, artık bu yeni teknoloji içinde kendilerine yeni kimlikler kazandılar ve ad değiştirdiler. Artık onların adı: e-Ticaret ve e-İş!E-Ticaret, İngilizce kısaltmaları B2B (Firmadan Firmaya) ve B2C (Firmadan Müşteriye) olan bu iki kavramla iki pazara ayrılmış durumdadır. Bu iki E-ticaret biçimi arasındaki temel fark, müşterinin kim olduğudur. En kısa anlatımla eğer müşterileriniz şahıslar ise B2C, firmadan müşteriye; firmalar ise B2B, firmadan firmaya e-Ticaret biçimi seçilmelidir. B2B ve B2C ile, firmaların zaman ve insan tasarrufu sağlayarak maliyetlerini düşürmesi sağlanır. Satıcılar ile alıcılar birbirlerini bulurken var olan müşterilerin dışında internet üzerinde potansiyel müşteri olabilecek kitlelere de ulaşılır. 7 gün 24 saat sürekli bir hizmet sunulur, iş verimlilik analizleri ve planlamalar daha kolay yapılır, pazarlama ve tanıtım maliyetleri daha ekonomik hale gelir.B2E’ yi, firma içi diyaloğu sağlayan bir uygulama olarak tanımlayabiliriz. Kurum içerisinde üretilen bilgilerin ve bu bilgilerin yönetiminin çalışanlarla paylaşılmasıdır. Firmalar böylelikle kendi çalışanlarıyla aralarındaki bilgi alış-verişlerini yönetebilmektedir. B2E uygulamaları ayrıca, firmaların kurum kültürünü oluşturmasında ve çalışanlar ile firma arasındaki ilişkinin kuvvetlendirilmesinde rol oynar.E-İş ise, e-ticaret faaliyetlerini kapsarken aynı zamanda, tarafların her çeşit bilgi paylaşımını da içermektedir. E-İş uygulaması, açık ve şeffaf bir politikayı benimseyen firmalara yönelik bir uygulamadır. Daha net bir anlatımla, bu uygulama içinde müşteriler, firmanın web sayfasından kendilerine ait siparişleri, üretim süreçlerini, her türlü bilgiyi edinebilirken aynı zamanda E-Ticaret sayesinde satın alma işlemlerini de gerçekleştirebilirler.E-Ticaret detayları için lütfen bizimle iletişime geçin.