Kategoriler

Mesafeli Satış Sözleşmesi

 

İşbu sözleşme maddeleri, Eticaretweb.net sitemiz ile bu site aracılığı ile E-Ticaret Yazılım kurulum, Webtasarım, program, eklenti, modül, script ,logo ,banner ve hizmet satın alan kullanıcılar arasında geçerlidir. Siteye üye olan herkes yada  misafir alışverişi tercih eden tüm kullanıcı ve müşteriler, bu sözleşmenin maddelerini kabul etmiş sayılır.

1- E-Ticaret Yazılım kurulum, Webtasarım, program, eklenti, modül, script ,logo ,banner ve hizmet ve benzeri script satışlarında, satın almadan önce mutlaka demo sitemizden deneme yapınız. Yaptığınız deneme sonucunda sizin için kullanışlı olduğundan eminseniz satın alınız.Yazılım,kurulum,modül,script,hizmet webtasarım ve benzeri hizmetlerin teslim etmeden önce tarafımızdan kontrolleri yapılıp çalışır vaziyette teslim edilir veya sitemizden indirilebilir olarak da teslim edilebilir.Belirtilen ürünler ve hizmetlerin hiç bir şekilde ücret iadesi yapılmamaktadır ve iadesi söz konusu değildir. Tarafımızdan çalışır vaziyette teslim ettiğimiz yazılım ve scriptlerde Müşteri tarafından yapılan düzenleme ve modifikasyonlardan kaynaklanan sorunlardan  ücretsiz destek ve güncelleme sorumluluğumuz yoktur.Müşteri bu gibi durumlarda kendi düzenleme yapmaktansa firmamız tarafından bu hizmeti talep edebilir.

2- Birinci maddedeki hakkımız saklı kalmak koşuluyla, yazılımdan veya programlamadan kaynaklanan sorunlarda bir (1) ay boyunca ücretsiz teknik destek vereceğimizi ve  üç (3) ay boyunca ücretsiz güncelleme sağlayacağımızı taahhüt ederiz. Firmamız tarafında kurulan Webtasarım , E-Ticaret gibi yazılımların barındırması tarafımızdan yapılmaktadır ve hizmet süresi boyunda Teknik destek ve güncelleme hizmeti tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.

Güvenlik nedenleri ile FTP veya yönetim paneli bilgilerini vermek istemiyen müşterilere teknik destek ve zorunluluğumuz yoktur. Güvenlik sebebi ile telefonda hiç bir şekilde panel bilgileri ile hizmete başlamayız. Müşteri talebilni email ile yapmak zorundadır.

3- Hizmetlerimiz Yazılım kurulum webtasarım vs Bir domain üzerine kullanılabilecek şekilde düzenlenir ve sitemizden eticaret kurulum paketlerinden satın alan müşterilere hosting temin edilerek GPL Lisanslı opensource eticaret  yazılımı kurulur ve desteği verilir.Hosting erişim bilgileri kendilerine verilmez buna ftp bilgileri de dahildir.  

4- Sitemizde tanıtımı ve satışı yapılan  program, eklenti, modül ve scriptler ürün sayfasında belirtilen platformda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Modifiye edilmiş yani ana yapısı değiştirilmiş platformlarda çalışacağını GARANTİ ETMİYORUZ. 

5- Kurulum, Hizmet, Destek, SSL sertifikası, hosting domain gibi tarafımızdan verilen hizmet ve  sipariş verilip ödemesi yapılan ve müşterilerimize sunulan hizmetlerde kesinlikle ücret iadesi söz konusu değildir . Eticaretweb.net websitemizden online olarak  sipariş verip ödemesini yapan Alıcı bu şartlarımızı kabul etmiş sayılır

6- üyelik sırasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla veya firmalarla paylaşılmaz. Ödeme yaparken hiç bir şekilde kredi kartı bilgiler sistemimiz tarafından kayıt altında tutulmaz. Tüm müşterilerimiz ,kullanıcılar, kullanıcı adlarını ve şifrelerini güvenli biçimde oluşturmak ve korumakla sorumludur. Sistemden yapılan alışverişlerde üyelik bilgileri ve formlarda tarafınızdan doldurulan bilgiler doğru kabul edilecektir. Ödeme sayfalarımız ve Ödeme Sistemi  SSL 128 bit şifreleme güvencesinde olmakla birlikte, şifrenizin veya kredi kartı bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesinden firmamız sorumlu tutulamaz

7- Yaşanan anlaşmazlıklarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir. Firmamız ve müşterilerimizin sulhen anlaşma veya uzlaşma sağlayamadığı durumlarda,işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.